Yurtdışında Yüksek Sermayeli Yatırımlar
Buradasınız: Anasayfa / Blog
24 Kasım 2021, Çarşamba
Yurtdışında Yüksek Sermayeli Yatırımlar
Globalleşen dünya da yatırımlar artık sadece yurt içi değil yurt dışında da gerçekleşmektedir. Döviz kurlarının etkisiyle ülkemizde binlerce kişi yurtdışı yatırım fırsatları aramaktadır.
Yurtdışında Yüksek Sermayeli Yatırımlar

Yurtdışında Yüksek Sermayeli Yatırımlar

Globalleşen dünya da yatırımlar artık sadece yurt içi değil yurt dışında da gerçekleşmektedir. Döviz kurlarının etkisiyle ülkemizde binlerce kişi yurtdışı yatırım fırsatları aramaktadır. Yurtdışı yatırımlarında yüksek sermayeli yatırımlar yapılmak isteniyorsa akla her zaman ilk gelen gayrimenkul yatırımları olmaktadır. Birçok iş insanı ve tanınmış kişiler hiç oturmayacakları evler satın alarak kazanç sağlamaktadır.

Gayrimenkul piyasası sadece bizim ülkemizde değil dünya genelinde sürekli artış gösteren bir piyasadır. Yurtdışında gayrimenkul yatırımı yapmak yalnızca kazanç sağlamayı değil aynı zamanda oturun izni almak içinde imkan yaratmaktadır. Yurtdışı yatırımlarınızı profesyonel firmalara emanet ederek Avrupa’nın birçok ülkesinde gayrimenkul sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde her bütçeye uygun gayrimenkul satışı olduğu gibi yurtdışında da durum aynıdır ve sizde yurtdışında gayrimenkul yatırımı ile uzun vadede ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

E-İhracat Yatırımları

Yurtdışında yatırım yapmak için e-ticaret ağı kurabilir veya e-ticaret üzerinden ürünler satın alarak satışını gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle el yapımı ve az bulunan ürünler e-ihracat üzerinden ciddi satış rakamlarını yakalamaktadır. E-ihracat için öncelikle bir ürüne ihtiyacınız vardır.

Ürünü siz üretebilir ve tedarikçisi ile doğrudan çalışabilirsiniz. Eskiden ülkemizden yurtdışına ürün satmak çok zor iken günümüzde kolaylaşmış olup giderek daha fazla kullanılması ile şartları hafifletilmiştir. Özellikle tekstil e-ihracat üzerinden en fazla satışı yapılan ürün grubudur. E-ihracat sitelerinde satıcı olabilir veya kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Düşük bütçe ile yatırım yapılacak ise ilk tercih daha doğru olacaktır.

Yurtdışı İnşaat Sektörü

Dünyanın birçok ülkesindeki yurtdışı inşaat yatırımları Türk şirketleri tarafından yapılmaktadır. Sektöre uzak iseniz girmek için artık uygun bir dönem olmamakla birlikte Türkiye’de inşaat sektöründe yer alıyorsanız yurtdışına açılmanın zamanı gelmiş demektir.

Var olan inşaat firması yurtdışı yatırım yapmak için ciddi bir adım sayılmaktadır. Orta doğu, orta Asya, Kuzey Afrika en fazla Türk inşaat firmalarının yatırım yaptığı ülkelerdir. İnşaat sektörü gibi lojistik firmaları da yurtdışı yatırımları için günümüzde önemlidir. Yurtdışı kargo şirketlerinin tamamı kazanç sağlamaktadır. Bölgesel veya ülke genelinde yurtdışı yatırım aracı olarak kargo şirketi kurarak yüksek kazançlar kazanabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz