Yurtdışı Yatırım Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Yurtdışı Yatırım Danışmanlığı
Yurtdışı Yatırım Danışmanlığı

          Kârlı yatırımlar yapmak, olası riskleri hesaplayarak yatırım araçlarını yakından tanımak için profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüz piyasa koşullarını iyi analiz ederek raporlama çalışmaları yapan danışmanlarımız, hizmet politikamız gereği daima müşteri odaklı çözümler üretmektedir. Sizleri hukuki ve yasal olarak bilgilendiren firmamızla, gelecek hedeflerinize çok daha güvenle ulaşabilirsiniz.
          YTC GROUP uzun yıllardır, ticaret ağını genişletmek, yurtdışında güçlü bir şekilde var olmak ve yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimcileri destekleyici faaliyetler yürütmektedir. Global piyasalarda yeni müşterilere, tedarikçilere veya ticari partnerlere ulaşmak için bilgi ve deneyimlerimizden istifade edebilirsiniz. Yatırım yapmayı hedeflediğiniz sektörlerle ilgili detaylı bilgiye, bizlerle çalışarak ulaşabilirsiniz.
          Kuruluşumuz farklı sektörlerle ilgili piyasa incelemesi ve araştırmaları yapmaktadır.  Mevcut sektörlerinde faaliyet yürüten girişimcilerimize yeni ticari partnerler ve müşteriler kazandırmak, öncelikli görevlerimizden biridir. Eğer yurtdışı ticaretinde önemli aktörlerden biri olmayı hedefliyorsanız, şirket kuruluşu için fiziki ortamın hazırlanmasında bizlerden destek alabilirsiniz.
           Kazançlı yatırımın temeli doğru hukuki ve finansal planın hazırlanmasıdır. YTC GROUP raporların hazırlanmasında, resmi gerekliliklerin yerine getirilmesinde ve yasal mevzuatın takibinde her zaman siz değerli müşterilerinin yanındadır. Şirket ortaklıkları veya şirket satın alma süreçlerinde ön müzakereler kuruluşumuzun uzman danışmanları tarafından yapılmaktadır.
           Yurtdışı ve içinde yüksek kazançlı ve kanunlara uygun yatırımlar yapmak için YTC GROUP ayrıcalığından yararlanın. Kısa, orta ve uzun vadeli girişimlerinizde risk analiz raporlarımızla adımlarınızı sağlam atın. Kuruluşumuz farklı alanlardaki başarılı çalışmalarıyla onlarca girişimciye yepyeni ticaret kapıları açmıştır. Tecrübe ve birikimlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketinizin kuruluş aşamasından sonraki adım olan kurumsal kimlik oluşturmak şirketlerin başarılı ticari faaliyet yürütmesi için öncelik vermesi gereken konuların başında gelir. Bir kuruluşun kurumsal kimliği, onun müşterileri, rakip veya ticari partnerlerince nasıl algılanacağını belirler. Şirket imajı ilgi çekici, tutarlı ve günümüzün dijital dünyasına uygun olarak tasarlanmalıdır. YTC GROUP deneyimli yatırım ve finans danışmanlarıyla birlikte, şirketlere on yılı aşkın süredir kurumsal kimlik desteği vermektedir.
          Şirket logosunun doğru şekilde hazırlanmasından sosyal medya hesap yönetimine, personel giyiminden reklam – tanıtım çalışmalarına kadar pek çok çalışma, kurumsal kimlik tasarımının konusu olabilir. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda her bir unsur üzerinde hassasiyetle durulur. Dünyaya açılmak isteyen şirketlerin Web site tasarımları güncel tekniklerle kuruluşumuz tarafından yapılır. Arama motoru optimizasyonu ve dijital reklamcılık konularında müşterilerimiz bilgilendirilir.
              Kurumsal kimliğin en önemli parçalarından biri sosyal medya yönetimidir. Şirket ve girişimcilerin doğru bir imaja sahip olması için sosyal medya hesapları açılır ve içerik çalışmaları yürütülür. Sosyal medyadan alınan geri bildirimler analiz edilir ve şirketlere raporlanır. Klasik medya unsurları ve sosyal medya üzerinde, beklentilere uygun reklam ve tanıtım stratejileri geliştirilir. Yabancı ortaklık veya yurtdışı müşterilerine ulaşmak istediğinizde, yine deneyimli uzmanlarımızla çalışma fırsatı bulabilirsiniz.
Daha fazla müşteriye ulaşmak, şirketinizin ve hizmetlerinizi kalitesini anlaşılır şekilde ifade etmek için TALEBİNİZİ OLUŞTURARAK YTC GROUP ile işbirliği yapabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz