Gezi Organizasyon Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Gezi Organizasyon Danışmanlığı
Gezi Organizasyon Danışmanlığı

          YTC GROUP  Balkanların  en sevilen duraklarına seyahatler düzenlemekte ve organizasyon çalışmaları yürütmektedir. Şirket ve girişimcilerin yeni müşterilerle ya da ticari partnerle buluşması için çalışmalar da yapan kuruluşumuz, sizlerin yurtdışındaki ticari rehberiniz olmaya devam etmektedir.
          Balkan ülkeleri son yıllarda turizm sektörünün yönelmeye başladığı yerlerin başında gelmektedir. Binlerce yıllık tarihi birikimi, doğal güzellikleri, kültürel mirası ve bambaşka lezzetlerle dolu mutfağı ile öne çıkan Balkan ülkelerini turistik veya iş amaçlı ziyaret edebilirsiniz. Organizasyon ihtiyaçlarında kuruluşumuz sizlerin gözü, kulağı olacak ve sizleri Balkanların en seçkin ziyaret noktalarıyla buluşturacaktır.
          YTC GROUP  yurtiçi ve yurtdışı gezi & organizasyon hizmetleri düzenlemektedir. Gezi programlarınız deneyimli turizm danışmanlarımız tarafından an ve an planlanmaktadır. Yurtdışında rehberliğe ihtiyaç duyduğunuzda, işbirliği yaptığımız deneyimli rehberlerimiz sizlere sürekli olarak eşlik edecektir. Yurtdışı konferans ya da sempozyumlar, yine kuruluşumuzun bilgi ve deneyimiyle düzenlenecek, her bir detay üzerinde incelikle çalışılacaktır.
            YTC GROUP günümüze kadar birçok fuar organizasyonunda müşterilerine destek olmuştur. Farklı amaçlarla katılmayı ya da tasarlamayı düşündüğünüz fuar çalışmaları için bizlerden görüş ve öneri alabilirsiniz. Başarılı gezi, iş toplantısı ve organizasyonun sırrı alanında profesyonel hizmetler veren kuruluşlarla çalışmaktır. YTC GROUP güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerinin yanındadır.

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz