Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

YTC GROUP YURTDIŞI DANIŞMANLIK İLE GELECEĞİNİZİ ŞEKİLLENDİRİN

YTC Group farklı müşteri beklentilerin bir arada karşılanabileceği, alanında deneyimli danışmalarla çalışan ve uluslararası düzeyde bir kuruluştur. Yurtdışına eğitimden, fuar hizmetine, yatırım danışmanlığından marka tasarımına kadar tüm ihtiyaçlarınızı uzman ellere teslim edebilirsiniz.

Kuruluşumuz on yılı aşkın süredir ülkemizde, Balkanlarda ve dünyanın önde gelen ülkelerinde faaliyet göstermektedir. Alacağınız hizmetlerde sizlere donanımlı bir kadro eşlik edecektir. Sizlere sağladığımız avantajlı hizmetlerimizden öne çıkanları sayfamızın devamında görebilirsiniz.

YTC Group Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri

Eğitim danışmanlığı öğrencilerin eğitim hedeflerini gerçekleştirmede yanında olan, profesyonel hizmetlerimizden biridir. Aldığı eğitimi yeterli bulmayan, farklı ülkelerde geçerli olacak bir diplomaya kavuşmak isteyen ve ileri düzeyde dil bilgisine sahip olmak isteyen öğrenciler, artık yurtdışı eğitimini yepyeni bir fırsat olarak değerlendirmektedir.

Özel üniversitelerde okumanın masrafları, çoğu zaman eğitim almanın giderleriyle aynı seviyeye gelmektedir. Yurtdışında farklı bütçelere hitap eden pek çok kaliteli eğitim kurumu yer almaktadır. Durum böyle olunca, öğrencilerimiz kendilerini sosyal ve eğitim anlamında yeniliğe taşıyacak yurtdışı okullarına yönelmektedir. Yurtdışında eğitim almak için güvenilir bir eğitim kuruluşuyla birlikte hareket etmek gerekir.

Dünyayı keşfetmek isteyen bir öğrencinin öncelikle bütçe ve kariyer planlaması yapması gerekir. Eğitim için gidilecek okulların özelliklerini öğrenmeli ve konaklama imkanlarını detaylı olarak araştırmalıdır. Yurtdışında okumak için gerekli şartlar da, öğrencilerin bilmesi gereken temel konulardan biridir. Karar verme aşamasında öğrencilerimizin kafa karışıklığı yaşaması gayet doğaldır.

YTC Eğitim Danışmanlığı öğrencilerini yurtdışı eğitimi alanında bilgilendirir, onlara rehberlik hizmeti verir ve karar aşamasında yanlarında olur. Bütçe planlamasından, gerekli olacak evraklara kadar her aşamada uzmanlarımız öğrencilerine ayrıcalıklı destek hizmeti sunmaktadır. Yurtdışında okul seçimi gibi, eğitim danışmanlığı firması seçimi de oldukça kritik bir konudur. Doğru kuruluşla çalışarak hayalinizdeki hedeflere kolayca ulaşabilirsiniz.

 • YTC Group ile okul seçimini doğru şekilde yapabilirsiniz
 • Okumak istediğiniz bölümlere uygun en iyi üniversiteleri öğrenebilirsiniz
 • Gerekli evrakların hazırlanması ve akredite için başvuruların yapılması, ders seçimi ve eğitim başlangıcı için gerekli adımların atılması konusunda uzman danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz
 • Kuruluşumuz sizlere öğrenci vizesi ve öğrenci oturma izni konularında destek sunmaktadır
 • Size uygun yurtdışı öğrenci konaklama seçenekleri hakkında detaylı bilgiyi kuruluşumuzdan alabilirsiniz

YTC Group Yatırım Danışmanlığı Hizmetleri

Yatırım Danışmanlığı piyasa koşullarını iyi analiz etmek ve yatırımlarından başarılı kar elde etmek isteyen girişimci ya da şirketlerin ihtiyaç duyacağı hizmetlerin başında gelmektedir. Günümüz koşullarında, kazançlı yatırımlar yapmak ve uzun vadede kar etmek için doğru rehberliğe ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Yatırım danışmanlık firmaları piyasaya hakim olmalı ve kar – zarar dengesini inceleyerek, müşterilerine gerçekçi analizler sunmalıdır.

Yatırım danışmanları aynı zamanda, ticari faaliyetlerin yürütülmesi noktasında güncel yasalara, kanunlara ve mevzuatlara hakim olmalıdır. Bu yönüyle danışmanlar müşterilerini doğru şekilde bilgilendirir ve piyasa araçlarının kurallara uygun olarak kullanılması konusunda sorumluluk almış olur. Her yatırım faaliyeti koşullara bağlı olarak belirli riskler taşımaktadır. Yatırım Danışmanlık firmaları olası riskleri hesaplamalı ve yatırımları koruyacak adımları müşterilerine önermelidir.

YTC Group Yatırım Danışmanlığı yatırım yapmak ve kar elde etmek isteyen girişimcilere, esnaflara ve şirketlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Yeni yatırım fırsatları arıyor ve karar vermekte zorlanıyorsanız, uzman danışmanlarımızın görüşlerinde istifade edebilirsiniz. Danışmanlarımız piyasa koşulları, yatırım araçları, ilgili mevzuat ve yasal koşullar hakkında bilgi sahibidir. Piyasaları sürekli olarak takip eden firmamız, sizlere muhtemel riskler konusunda analiz ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 • YTC Group ile hangi sektöre adım atmanız gerektiğini bilirsiniz
 • Yatırım yapacağınız sektörle ilgili detaylı bilgi ve analizlere ulaşabilirsiniz
 • Ortaklık ve işbirliği yapabileceğiniz girişimci ve şirketlerle firmamız aracılığı ile bir araya gelebilirsiniz
 • Şirket kurmaya karar verdiyseniz, gerekli fizikin ortamın oluşturulması konularında danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz
 • Yatırım Danışmanlığı hizmeti vererek, resmi belgeleri tamamlamanız, finansal ve hukuki raporlar hazırlamanız konularında, her aşamada sizlere yardımcı oluyoruz
 • Uzun ve kısa dönemde sizlere özel yatırım planları hazırlıyoruz
 • Hukuki konularda sizlere yol gösterici çalışmalar yapıyoruz
 • Şirketinizin kurumsal kimliğinin oluşturulmasında ve tasarlanmasında sizlerin yanında oluyor, uzman ekibimizle birlikte sizlere farklı çözümler üretiyoruz

YTC Group Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Kurumsal Kimlik hizmeti şirketinizin doğru imaja sahip olmasını sağlayacak, profesyonel bir danışmanlık çalışmasıdır. Günümüzün dijital dünyasında varlık göstermek için ilgi çekici bir marka oluşturmak ve bunu dijital pazar araçlarıyla müşterilere ulaştırmak son derece önemlidir. Kurumsal kimlik hizmetleri sizlere marka tasarımından, sosyal medya mecralarının etkin kullanımına kadar, her aşamada yol gösterici olacaktır.

Marka tasarımı her şeyden önce tutarlı olmalıdır. Sunduğunuz hizmet veya ürünlere uygun bir marka oluşturmak, görsel, yazılı ve işitsel yolları kullanarak hedef kitleye ulaşmak için piyasanın doğru analiz edilmesi gerekir. Müşterilerin ihtiyaçları ve davranış modelleri uzmanlarca belirlenmeli ve şirketler her türlü koşulda esnek davranarak yeni şartlara uyum sağlayabilmelidir. Bu da, doğru kurumsal kimlik danışmanlarıyla mümkündür.

YTC Group Kurumsal Kimlik Danışmanlığı yeni kazanç fırsatlarını yakalamanızı sağlayacak ve kurumsal kimliğinizi dijital dünyaya tanıtacak çalışmalar yürütmektedir. Dilerseniz, yatırım danışmanlığı hizmetlerimizden de yararlanarak, piyasa koşulları hakkında çok daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kuruluşumuz sizleri yasal prosedürler konusunda bilgilendirecek ve risk analiz raporları hazırlayarak, doğru adımları atmanızı sağlayacaktır.

 • Web siteniz markanıza ve arama motorlarına uygun olarak hazırlanır veya yeniden tasarlanır
 • Sosyal medya hesapları açılır ve tanıtım – reklam stratejileri hayata geçirilir
 • Kurumsal kimlik oluşturulur ve gerekli görsel, yazılı ve işitsel materyaller hazırlanır
 • Dijital ortam için belirlenmiş bütçelere uygun reklam faaliyetleri yürütülür

YTC Grop Gezi ve Organizasyon Hizmetleri

Gezi ve Organizasyon Hizmetleri Balkanlar başta olmak üzere, dünyanın en güzel coğrafyalarına seyahat etmenizi sağlayan ve organizasyonlarınızı en mükemmel haliyle tasarlayıp, hayata çalışmalarımızdan biridir. Eğitim organizasyonları, iş organizasyonları, ticari geziler ve turistik geziler en fazla ilgi gören hizmetlerimiz arasındadır. Organizasyon ekibimiz tüm bu alanlarda deneyimli ve eğitim sahibidir.

 • Gezi organizasyon firması ihtiyaçlarınızda sizlere profesyonel çözümler üreten YTC Group danışmanlarıyla çalışabilirsiniz
 • Firmamız organizasyon veya gezileriniz için sizlere detaylı planlar hazırlayacaktır
 • Dilerseniz, gezi ve organizasyonlarınızda deneyimli rehberlerimizin sizlere eşlik etmesini talep edebilirsiniz
 • Eğitim ve finans gibi pek çok alanda konferans, sempozyum veya eğitim çalışmaları için sizlerin her zaman yanınızdayız

Fuar danışmanlığı yaparak sizleri yurtdışına hazırlayabilir ve gerekli belgelerin hazırlanması için destek sağlayabiliriz         

 

Vizyonumuz;

          Hizmet verdiğimiz kişi ya da kurumların en eğitimde, ticarette, memnuniyette, başarıda ve daha birçok güzel değerde en önde olmalarını sağlamak ve her birisini çekirdeğini oluşturduğumuz YTC Grubunun bir üyesi olarak başarılı ailemizi büyütmek.

 

Misyonumuz;

 Güven, İş Birliği ve Dayanışma, Şeffaflık, Ehliyet ve Liyakat değerlerini merkez alan;

 • Başarılı eğitimde öncü,
 • Kârlı yatırımlarda işbirlikçi,
 • Kurumsallıkta koruyucu ve geliştirici,
 • Faaliyet ve organizasyonlarda en verimli olmayı sağlamak.

 

 

 

Daha Fazlası İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz